Twój koszyk:
0 Pozycje
Razem: 0,00 PLN
Marka produktu:

Status zamówienia

Numer zamówienia:


Dane kontaktowe

58459155

zamowienia@miracolo.pl

515 38 58 28

Koszty wysyłki


Koszty wysyłki (DPD):

Wpłata na konto: 15 PLN
Za pobraniem: 17 PLN


ŚLEDZENIE WYSYŁKI

Opinie o Nas

Słucham klientów

  
 
     

Polityka Prywatności

Każdy użytkownik naszego serwisu akceptuje poniższe zasady polityki prywatności.

W czasie korzystania z serwisu miracolo.pl mogą Państwo zostać poproszeni o podanie swoich danych osobowych. W niektórych przypadkach może być konieczne podanie również danych osoby, do której skierowana zostanie przesyłka. W przypadku odmowy podania tych danych, realizacja zamówienia będzie niemożliwa.

Przechowywane dane mogą zostać ujawnione wyłącznie w przypadkach gdy istnieje taki wymóg prawny, na żądanie odpowiednich organów RP.

Z chwilą złożenia zamówienia, klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia i transakcji sprzedaży przez serwis miracolo.pl. W oparciu o ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883), klient ma prawo do wglądu w swoje dane, ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich dalszego wykorzystywania przez serwis.

W celu zaprzestania wykorzystywania zamieszczonych danych osobowych, klient zobowiązany jest przesłać stosowną informację z prośbą o usunięcie konta na nasz adres mailowy lub dokonać samodzielnego usunięcia konta z poziomu panelu klienta.

W przypadku pytań związanych z polityką prywatności, prosimy o kontakt mailowy.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Czytaj więcej....

Akceptuję cookie dla tej strony.