Twój koszyk:
0 Pozycje
Razem: 0,00 PLN

Znajdź nas na facebook-u

Marka produktu:

Status zamówienia

Numer zamówienia:


Dane kontaktowe

49082221

zamowienia@miracolo.pl

22 337 17 77
515 38 58 28

Koszty wysyłki

Kurier UPS:

przelew

16,00 zł

pobranie

20,00 zł

STATUS PRZESYŁKI:

Opinie o Nas

Słucham klientów

  
 
     

Wysyłka i koszty


Czas realizacji zamówienia wynosi 2 - 4 dni roboczych(o ile nie ma żadnych niejasności podczas rejestracji i nie ma problemu wynikającego z chwilowej niedostępności któregoś z produktów).

 

Koszt wysyłki uzależniony jest od wyboru formy płatności i wynosi:

Przesyłka kurierska

Koszt dostawy

Przedpłata na konto

16,00 zł

Pobranie

20,00 zł


Ogólne warunki:


Nasz sklep jest sklepem wysyłkowym. Przesyłki doręcza firma kurierska UPS. Wszystkie paczki są ubezpieczone.

W przypadku przewidywanej nieobecności odbiorcy, należy podać stosowną informację w uwagach do zamówienia. Termin nadania przesyłki zostanie dostosowany do   możliwości jej odbioru.

Podane przez nas czasy wysyłki poszczególnych produktów obejmują tylko czas niezbędny do przygotowania, zapakowania i nadania przesyłki. Aby obliczyć czas oczekiwania na zamówiony towar należy do podanych czasów dodać czas doręczenia wysyłki przez kuriera.

W pierwszej kolejności zawsze obsługiwane są firmy. Jeżeli przesyłka ma dotrzeć szybko, to należy zamówić dostawę do firmy (miejsca pracy).

Przy zamówieniu należy podać aktualny numer telefonu odbiorcy przesyłki, najlepiej numer komórkowy. W razie nie zastania odbiorcy, kurier będzie próbował telefonicznie umówić się na doręczenie przesyłki w innym terminie. Nie jesteśmy w stanie określić konkretnej godziny doręczenia przesyłki ani zagwarantować, że kurier umówi się na doręczenie przesyłki z wyprzedzeniem, niestety nie  mamy na to wpływu. Transport i doręczenie przesyłki odbywa się w oparciu o warunki świadczenia usług przez firmę kurierską UPS.

Czas doręczenia przesyłki wynosi: 2- 3 dni roboczych do wszystkich adresatów. Doręczenia odbywają się od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych  od pracy, w godzinach 9:00-17:00. Jeżeli w podanych wyżej godzinach odbiorca przebywa najczęściej w miejscu pracy, to należy w zamówieniu wskazać adres doręczenia do miejsca pracy.

 

 

Znajdź nas w sieci: YouTube - Kanał miracolo Google+ dołącz do kręgu My na Twitterze Nasz profil na Facebook-u

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Czytaj więcej....

Akceptuję cookie dla tej strony.